AM Personal

PRO UCHAZEČE O ZAMĚSTNÁNÍ

Pro absolventy
Jste absolvent a hledáte první práci, brigádu nebo práci v zahraničí?
Pro odborníky
Jste odborník a hledáte novou perspektivu či výzvu?
Na míru
AM Personal s.r.o. Vám nabízí ze svého portfolia personálních služeb právě takové řešení, které si vyberete a které bude odpovídat vašemu zájmu.
Spokojenost klientů
Vaše spokojenost s novou prací je právě našim cílem. Díky široké síti partnerských společností ve všech oborech lidské činnosti s námi máte na vaší straně silného partnera – naši společnost.
Bez poplatků
Budeme Vás provázet bez jakýkoliv poplatků na vámi zvolené cestě k nové práci.
Aktuální nabídka
Podívejte se na naši aktuální nabídku volných pozic, nebo nám řekněte jakou práci hledáte a my Vám ji najdeme.
Vybereme pro vás
Na základě zaslaného životopisu, nebo osobního pohovoru porovnáme profily uchazečů s aktuálními nabídkami našich partnerů a zákazníků.
Jsme tu pro vás
Během celého procesu jsme Vám plně k dispozici, od vaší registrace, až po následném nástupu do práce a celého Vašeho pobytu v zahraničí. Vašim nástupem do práce naše práce nekončí. Jsme tu pro vás neustále ve všech záležitostech týkajících se práce, pracovní smlouvy, bydlení, pracovního práva, vašich nároků a dalších témat.

PRO
FIRMY

Výběr na míru
Spojujeme ty nejlepší. Hledání vhodných kandidátů pro vaši firmu je namáhavé a časově náročné.
Bez starostí
Přebereme právě proto vaše hledání kompletně za vás.
Široký záběr
Jsme schopni hledat vhodné lidi po celé evropě, pro všechny profese a tím zvyšujeme do budoucna vaši schopnost prosadit se proti konkurenci. Přitom ani nezáleží, zda se jedná o odborníky nebo pomocné síly.
Jakékoli požadavky
Najdeme vhodné kandidáty podle vašich potřeb i na krátkou dobu
Jsme tu pro vás
Vaše požadavky nejsou pro nás problémem. AM Personal s.r.o. pro Vás najde to správné.
Náš tým je pro vás připraven, či už jde o shánění personálu, nebo i případné zakázky.
Zprostředkování personálu
Hledáte zaměstnance ve vaší firmě? My pro Vás vyhledáme vhodné kandidáty, vyhodnotíme jejich žádosti a životopisy. Na základě osobního pohovoru určíme kvalitu uchazeče, jeho zkušenosti a dovednosti. Po prověření kandidátů Vám představíme ty, kteří splňují Vaše požadavky.

Zadejte kritéria, požadavky a dovednosti, které musí uchazeč splňovat a my za Vás vyhledáme zaměstnance přímo pro Vás. Máte užitek z našich kontaktů a zkušeností a ušetříte čas a náklady.

Leasing pracovníků
Efektivné a rychlé řešení dočasného nedostatku vhodných pracovníků. My Vám nabídneme naše zaměstnance pro výkon práce ve vaší firmě. Nejste zodpovědní za zaměstnance, minimalizujete rizika a platíte pouze hodiny odpracované našimi zaměstnanci. Poskytujeme vám naše zaměstnance ze všech oborů.
Zakázky & subdodavatelé
Potřebujete řemeslníky?
Máte objednávky, zakázky, hodně práce a nedostatek lidí? Kontaktujte nás!
My vám dodáme odborníky, sehraný tým zkušených lidí které potřebujete.

PRO
ŽIVNOSTNÍKY

Zedníci
Hledáme šikovné a pracovité lidi na zednické práce v německu. Nejlépe parta 6-8 zedníku. Požadujeme znalost oboru a praxe. Znalost německeho jazyka není podmínkou avšak výhodou. Jedná se o výstavbu bytového domu. Ubytování zajištěné a zcela hrazené. Práce na český HPP. Plat
13 - 14 eur na hodinu. Dlouhodobá pracovní nabídka.
Operátor výroby – solární panely
Nabízíme volné pracovní místo na pozici operátora výroby ve firmě vyrábějící solární panely. Požadujeme znalost německého jazyka, pracovitost, spolehlivost. Práce není těžká a náročná, v hale a teple. Nabízíme 12,-eur na hodinu plus zajištěné a částečně hrazené ubytování. Spěchá, nástup možný ihned.
Prefa – výroba železobetonových dílců
Nabízíme volné pracovní místo na pozici ve firmě zpracovavajici beton - výroba železobetonových dílcu - Prefa. Práce v německém městě Laupheim. Požadujeme znalost německého jazyka, znalost praxe v oboru a problematiky dané práce, čtení plánů a pracovitost. Ubytování zajištěné a z části hrazené. Možnost práce na českou pracovní smlouvu. Plat 12,-€/hod. Nástup možný ihned.
Venkovní terení a zahradnické práce
Nabízíme volné pracovní místo v gartenbau, teréní úpravy, zeleň, pokládka dlažby, dělnické práce. Požadujeme znalost a min. praxe v oboru, pracovitost a chuť do práce. Němčina vítána avšak není potřeba. Ubytování zajištěné a částečně hrazené. Plat 12,- eur/ na hodinu. Možnost práce na českou prac. smlouvu.
Sádrokartonář
Hledáme šikovné, pracovité a zodpovědné lidi na sádrokartonářské práce na vnitřní stavbu a rekonstrukci objektu. Nejlépe parta 2-5 zedníku. Požadujeme znalost oboru a praxe. Znalost německeho jazyka není podmínkou avšak výhodou. Ubytování zajištěné a zcela hrazené. Práce na
český HPP. Plat 13 – 14 eur na hodinu. Nástup možný ihned. Dlouhodobá pracovní nabídka.
Operátor výroby ve farmacii
Hledáme 2 ženy na práci do německa s jemnou motorikou a cit pro detail. Nabízíme volné pracovní místo na pozici operátora výroby ve firmě vyrábějící farmaceutické obaly. Požadujeme znalost německého jazyka, pracovitost, spolehlivost. Práce není těžká a náročná, v hale a teple. Pracuje se jen na ranní směnu. Nabízíme 12,-eur na hodinu plus zajištěné a částečně hrazené ubytování.
Operátor výroby automotive
Hledáme ženy na práci do německého města Laupheim s jemnou motorikou a cit pro detail. Nabízíme volné pracovní místo na pozici operátora výroby ve firmě obrábějící díly do automobilů. Požadujeme znalost německého jazyka, pracovitost, spolehlivost. Práce není těžká a náročná, v hale a teple. Pracuje se na směny. Nabízíme 12,-eur na hodinu plus zajištěné a částečně hrazené ubytování. Jsme česká pracovní agentura, nabízíme českou pracovní smlouvu. Spěchá, nástup
ihned.